Triatlona nometne 2021. gadā

Ir noslēgusies “Smiltenes triatlons 2021” nometne. Nometnē piedalījās 18 jaunieši no Valmieras, Cēsīm, Rīgas un Dobeles. Nometni vadīja 3 treneri: Gints Trēziņš, Igors Gucanovičs un Alvīne Bruņiniece. 

Šī gada nometnē treneru korpusam pievienojās Triatlona Akadēmijas treneris Igors Gucanovičs, kas ļāva treniņu procesu padarīt pilnvērtīgāku un kvalitatīvāku. Jaunieši treniņos tika iedalīti vienlīdzīgās spēka grupās, un katrai grupai bija sagatavotas atbilstošas treniņu slodzes. Nedēļas laikā jaunieši piedalījās 11 treniņos, no kuriem pieci bija peldēšanā, trīs velobraukšanā un trīs skriešanā. Treniņos tika pievērsta uzmanība triatlona specifikai: peldēšanai atklātos ūdeņos, starta vilnim, maiņas zonas veikšanai, velo higiēnai.

Katrs saņēma arī fizioterapeita novērtējumu un individuālus ieteikumus ķermeņa stiprināšanai no fizioterapijas centra “Alakris”. Viena diena tika veltīta dienas pārgājienam mežā, un viena diena Smiltenes triatlona sacensībām. Atlika laiks arī atpūtai pludmales volejbola laukumā un Tepera ezera daudzajās peldvietās. Saule un siltais laiks nometni padarīja īsti vasarīgu.

Paldies nometnes atbalstītājiem: VSK “Burkānciems&Co”, Smiltenes vidusskolai, biedrībai “Smiltenes Sporta Centrs” un, protams, visiem vecākiem!

2021. gada triatlona sezona var sākties! Veiksmi tajā visiem nometnes dalībniekiem!