Dubļu kalni Stirnu Bukā Siguldas posmā

Taku skrējējam jāmāk būt ātram gan uz sausas, sakņainas takas, gan jāprot veiksmīgi tikt lejā no nogāzes, kurā ir pamatīga dubļu vanna ar vien dažiem knapiem zariem, pie kuriem pieķerties. Tā varētu raksturot pagājušās nedēļas Stirnu buku, kas norisinājās gleznainajā Siguldā.

Veiksmīga Siguldas nogāžu pievarēšana sestdien veicās gan Vāveres distances skrējējiem, gan Zaķa un Stirnu buka, taču šoreiz īpašu izmanību vēlamies pievērst mūsu Vilkiem. Lai gan katrs Stirnu Buka posms tiek īpaši gaidīts, jau otro gadu viens ir pavisam īpašs – posms, kurā spēcīgākie taku skrējēji piedalās distancē “Fēnix Vilks”. Jau pulksten 5 no rīta mūsu komandas Vilki stāvēja uz starta līnijas Cēsu pils parkā, lai dotos 83 km garā skrējienā uz Siguldu, pa ceļam baudot skaistākās Gaujas Nacionālā parka ainavas. Šogad distanci veica septiņi sportisti, kuri pārstāv “VSK Burkānciems&Co” – Inese Kokoreviča, Arturs Kažmers, Rolands Rudītis, Edgars Kokorevičs, Mārtiņš Birums, Mārtiņš Ozoliņš, Ritvars Klapars un Sandris Līdums.

9.vietā finišēja Arturs Kažmers, ar laiku 08:33:53, savukārt 11.vietā ar laiku 08:58:03 – Rolands Rudītis. Edgaram Kokorevičam 19.vieta, Mārtiņam Birumam 30.vieta, Mārtiņam Ozoliņam 47.vieta, Inesei Kokorevičai sieviešu konkurencē 8.vieta! Ritvaram Klaparam savā grupā 26.vieta, Sandrim Līdumam 32.vieta.

Jau kārtējo reizi esam iedvesmoti no komandas biedru sasniegumiem, un esam ļoti lepni, ka komandu pārstāvēja septiņi Vilki. Tāpat esam pateicīgi komandas šefam Artim Ločmelim par izaicinošo taku plānojumu izveidi kā īsākās, tā garākās distancēs.

Turpmākās dienas padalīsimies ar skrējēju pārdomām pirms starta, pēc finiša un to, kā viņiem gāja distancē. Seko līdzi!