Triatlona nometne jauniešiem 2022

Valmieras sporta klubs “Burkānciems&Co” skolēnu pavasara brīvlaikā, no 12. līdz 18.martam, Valmierā organizēja treniņnometni jaunajiem sportistiem.

Šogad nometnē piedalījās 10 jaunieši gan no Valmieras, gan citām Latvijas pilsētām. Sportistu treniņus vadīja “Triatlona Akadēmijas” treneris Igors Gucanovičs un Valmieras Bērnu sporta skolas treneris Gints Trēziņš. Lai jauniešiem sniegtu papildus motivāciju sagatavošanās posmā, pateicoties Latvijas Triatlona federācijai, treniņnometnē piedalījās arī augsta klases sportists un Latvijas triatlona izlases dalībnieks Artjoms Gajevskis. Jaunieši, līdzdarbojoties ar Artjomu, varēja ne tikai gūt iedvesmu, bet arī ņemt piemēru tajā, kā aizvadīt treniņu procesu un pamanīt dažādas nianses.

 

Treniņnometnes grafiks bija gana piesātināts – divas reizes dienā peldēšanas treniņi un  divas reizes dienā skriešanas treniņi.

Paldies jauniešiem par aktīvo, neatlaidīgo un mērķtiecīgo iesaistīšanos treniņos! Lai nodrošinātu treniņu procesu, jāsaka paldies Valmieras peldbaseinam, kurā ir pieejami ideāli apstākļi ūdens treniņiem un treniņiem uz velo trenažieriem. Tāpat arī paldies Valmieras J.Daliņa stadionam, kura jaunajā manēžā ir izcili apstākļi vieglatlētikas treniņu norisei. Paldies “Sports hotel” par sportistu uzņemšanu un izmitināšanu. Vislielākais paldies Valmieras novada pašvaldībai par piešķirto finansējumu projektu konkursa ietvaros, lai nometne varētu notikt!

Valmiera ir lieliska vieta, kurā izaugt jaunajiem triatlonistiem un gatavoties sacensībām – ir pieejams peldbaseins, vieglatlētikas stadions un manēža, kā arī maršruti, lai brauktu ar velosipēdu. Tāpat sezonas laikā netālu no Valmieras notiek vairākas triatlona sacensības. Vasarā klubs VSK “Burkānciems&Co” organizēs Smiltenes triatlonu, savukārt pavisam netālu no Valmieras ir arī jau ierastais Vaidavas triatlons. Arī šajā vasarā klubs plāno organizēt triatlona nometni jauniešiem.

Tiekamies vasarā!