Smiltenes triatlona nometne 2022

VSK “Burkānciems&Co” sadarbībā ar Triatlona Akadēmiju Smiltenē no 3. līdz 10.jūlijam organizēja jauniešu triatlona treniņnometni. Nometnē piedalījās 26 jaunieši, kas ir lielākais dalībnieku skaits sporta kluba rīkotajās nometnēs. 
Atbildīgais par nometnes norisi bija treneris Gints Trēziņš (VSK “Burkānciems&Co”), atbildīgais par treniņu programmu un tās realizāciju Igors Gucanovičs (Triatlona Akadēmija), trenera asistenti: triatlonists, Latvijas izlases pārstāvis Artjoms Gajevskis un orientieriste, Latvijas jauniešu izlases pārstāve Aija Denija Trēziņa.
Nedēļas laikā jaunieši apguva un pilnveidoja peldēšanas prasmes atklātā ūdenī, pilnveidoja velo braukšanas prasmes, kā arī nokāpšanu un uzkāpšanu uz riteņa, un pilnveidoja skriešanas prasmes.
Pavisas tika aizvadīti 5 peldēšanas, 5 velo un 10 skriešanas treniņi. Pēdējās dienās tie tika sapludināti kopā, veidojot dažādus velo-skriešana, peldēšana-velo, peldēšana-skriešana, skriešana-velo brikus.  Visi treniņi noritēja ar vidēji augstu un  augstu intensitāti, kuru nodrošināja jauniešu savstarpējā konkurētspēja. Nometnes pēdējā dienā jaunieši varēja apliecināt iegūtās spējas un iemaņas “Smitenes triatlons 2022” sacensībās. Un tas viņiem veiksmīgi izdevās, jo liela daļa arī ieguva godalgotas vietas savās vecuma grupās.
Nometne kalpoja arī kā veiksmīgs sagatavošanās posms Baltijas čempionātam Tallinā, kas norisināsies 24.07.2022.
Paldies vecākiem par jauniešu atbalstu! Paldies Smiltenes tehnikumam par nometnes telpām un ēdināšanu. Paldies Smiltenes sporta centram par iespēju uzglabāt velosipēdus un trenēties sporta stadionā!