Valmieras triatlona nometne jauniešiem 2023

Valmieras sporta klubs “Burkānciems&Co”, pateicoties Valmieras novada atbalstam, skolēnu pavasara brīvlaikā, no 14. līdz 19.martam, rīkoja treniņnometni jaunajiem sportistiem. 

 

Šogad nometnē piedalījās 13 jaunieši no Valmieras, Rīgas un Dobeles. Sportistu treniņus vadīja “Triatlona Akadēmijas” treneris Igors Gucanovičs un Valmieras sporta skolas treneris Gints Trēziņš. 

Lai nodrošinātu treniņu procesu, jāsaka paldies Valmieras peldbaseinam un J.Daliņa stadionam. Paldies “Sports hotel” par sportistu uzņemšanu un izmitināšanu! Paldies ēdināšanas uzņemumam SIA “Lekarde” par garšīgām un sātīgām maltītēm visas dienas garumā! 

Valmiera ir lieliska vieta, kurā gatavoties triatlona sacensībām – ir pieejams peldbaseins, vieglatlētikas stadions un manēža, kā arī pilsētā velo maršruti, lai brauktu ar velosipēdu. 

 

Jaunieši gatavojās vasaras sacensību sezonai, kurā blakus Valmieras novadam notiek vairākas triatlona sacensības. Vasarā klubs VSK “Burkānciems&Co” organizēs Smiltenes triatlonu, savukārt nedēļu pirms tām notiek Vaidavas triatlons

 

Arī šajā vasarā klubs plāno organizēt triatlona nometni jauniešiem un sacensības Smiltenē.