Stirnu Buks lec Valmierā!

Aizvadītajās brīvdienās, 22.aprīlī, Stirnu Buka saime viesojās Valmierā.
Lai gan takas visiem, šķiet, ir pazīstamas, katram izdevās ieraudzīt ko jaunu. Šajā posmā katrā distancē bija pa kādam komandas pārstāvim.

Susuru distancē braši piedalījās Kurts un Marks Kažmeri, Maksims Vasiļausks, Marta Ločmele, Anna Biruma, Renārs Birums un Kate Madara Trēziņa. 
Komandai punktus nopelnīja arī Valters Ločmelis, Roberts Rudītis, Maija Rudīte, Laimiņš Mastiņš un Bruno Pidiks, kuri startēja Skolu čempionātā.
Vāveres distanci izcilpoja Liāna Kažmere un Aiva Kricka.
Visvairāk komandas skrējēji piedalījās 14 km garajā Zaķa distancē. Tajā visaugstāko rezultātu sasniedza Niks Patriks Ummers, kurš savā grupā ierindojās augstajā 11.vietā. Distancē ar labiem rezultātiem startēja arī Dmitrijs Vasilausks, Mārtiņš Birums, Andis Ozols, Matīss Toms Brūvers un Madara Vaļģe. Zaķa distanci pārgājienā veica arī Inese Ločmele, Ieva Leitlande un Judīte Līduma.
Stirnu buka distancē turpat aiz pjedestāla 4.vietā grupā finišēja Artis Krievāns. Distanci veica arī Inese Kokoreviča, kurai 12.vieta grupā, Sandris Līdums un Vilma Alberinga.
Garākajā, Lūša distancē, Arturam Kažmeram lieliska 10.vieta grupā, Rolandam Rudītim 28.vieta,  aiz viņa arī Edgars Kokorevičs un Ritvars Klapars.
Šobrīd komandu kopvērtējumā pēc diviem posmiem esam 13.vietā ar 12710 punktiem.

Vislielākais prieks, protams, ir par mūsu kluba vadītāju Arti Ločmeli, kurš takas izplānoja, sazīmēja, iemarķēja un deva iespēju vairāk nekā 3000 dalībnieku izbaudīt skaistās takas gar Gauju un Abulu. 

Gatavojamies nākamajam posmam Ogrē!

P.S. Paldies mūsu foršajam kluba biedram un fotogrāfam Jānim Ukasam par izcilām bildēm!